Operator CNC Tokarz lub Frezer - Praca blisko Polski

Drezno
Umowa o pracę3 500-3 800 €brutto / mies.
Oferta opublikowana04.06.2024
Oferta wygasa14.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny
  • Opis oferty pracy :Synergie Solutions GmbH GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Europie. Do stałej współpracy poszukujemy Tokarzy lub Frezerów CNC. Miejsce pracy: Drezno, Bautzen, Dippoldiswalde, Kamenz lub Ohorn

Obowiązki

  • Obsługa i ustawianie tokarek lub frezarek CNC
  • Wykonywanie pomiarów toczonych lub frezowanych elementów
  • Wymiana narzędzi
  • Końcowa kontrola jakości

Wymagania

  • Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne mile widziane
  • Prawo jazdy + własny samochód
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu zrozumienia w miejscu pracy
  • Doświadczenie w zawodzie Operator CNC Tokarz lub Frezer
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi typu mikrometr, itp
  • Znajomość obsługi i ustawiania tokarek lub frezarek CNC
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Premie świąteczne i urlopowe
  • 14,15 €/h brutto + 4€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (32€ za 8h pracy)
  • Dodatek branżowy
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy

Dodatkowe informacje

  • Kontakt telefoniczny: 662757607 lub 516043907
  • Kontakt e-mail: zgorzelec@runtime.de
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1