OPERATOR CNC (m / k) w renomowanej firmie (062)

Innsbruck
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, inżynieria, produkcja

Wstęp

  • Poszukujemy osoby na stanowisko: OPERATOR CNC (m/k) ; miejsce pracy: Bürs - Austria

Oferta

  • legalne zatrudnienie na terenie Austrii
  • austriacka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • 13 i 14 pensja,
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • austriackie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • wsparcie koordynatora w sprawach urzędowych
  • płatne premie, dodatki i nadgodziny

Benefity

  • zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką
  • zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży
  • zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe
  • i wiele innych!

Obowiązki

  • obróbka elementów metalowych przy użyciu maszyn CNC

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora CNC
  • komunikatywny język niemiecki