Umowa o pracę2 400-3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Duża i renomowana firma specjalizująca się w produkcji pomp i zaworów szuka OPERATORÓW CNC.

Obowiązki

  • Praca na TOKARKACH i FREZARKACH - produkcja krótkich serii elementów konstrukcyjnych pomp i zaworów; głównie ze stali nierdzewnej. Maszyny: Mazak, DMU i Gildemeister. Interface: Mazatrol, Heidenhein. Obróbka w trzech i pięciu osiach. Mile widziana również umiejętność pracy na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych.

Wymagania

  • Prawo jazdy.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Wiedza z zakresu używanych materiałów.
  • Minumum 2 lata doświadczenia.
  • Znajomość oprogramowania: Mazatrol i/lub Heidenhein.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Holenderska umowa o pracę.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w renomowanej, międzynarodowej firmie.
  • Kumulowane godziny urlopowe
  • Ubezpieczenie
  • Składkę emerytalną.
  • Zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach.
  • Dofinansowanie do paliwa

Benefity

Dofinansowanie dojazdów do pracy
Mieszkanie służbowe

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1