Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich szwajcarskich klientów kandydatów na stanowisko ogrodnik.

Obowiązki

Ogrodnik zajmuje się pielęgnowaniem roślin. Do jego zadań zalicza się również dobór odpowiednich nawozów i innych preparatów, które wspomogą rozwój kwiatów, krzewów czy drzew.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku Ogrodnik
  • własne auto

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 31 CHF brutto/h + 15 CHF netto diety/d
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt ok. 150-200 CHF/tyg)
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv w j. niemieckim

Tel: +48 690 602 660
Tel: +48 690 601 660
NJU JOB (KRAZ. 28666)