Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunek, 1280 euro/miesiąc
Weiden in der Oberpfalz
NIEM_324A

Nasz podopieczny:

GoWork zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki do osób starszych. Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Helgi (78 lat, 60 kg, 160 cm wzrostu).
Miejsce zlecenia: Weiden

Pani choruje na lekką demencję i nadciśnienie tętnicze, ma kłopoty z nietrzymaniem moczu, dlatego konieczna jest wymiana u niej wkładek. Porusza się sama, nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Lubi gotować i piec ciasta. Ma małego kota.

Obowiązki:

Do obowiązków należeć będą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, czyli: dbanie o czystość w domu, prasowanie i pranie oraz przygotowywanie posiłków.
Do obowiązków związanych z podopieczną należeć będą takie czynności jak: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, mycie oraz dbanie o higienę ciała, a także pomoc w dojściu do toalety.

Wymagania:

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czynnego prawa jazdy, miłego usposobienia, cierpliwości i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

- stawka 1280 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.
www.opiekunka.gowork.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

GoWork.pl