Oferta pracy OD ZARAZ przy sadzonkach - Niderlandia (praca dla Panów)

Meijel
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa14.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Jesteś zmotywowany i szukasz pracy w Holandii, ale boisz się wyjechać? Spokojnie, my we wszystkim pomożemy i wdrożymy! Duża szkółka z kwiatami w Holandii poszukuję zmotywowanych Panów do pracy (od 20-5). Praca jest w miejscowości Meijel. Dane bezpośrednie do kontaktu: mobile +48 734 141 746 email paulina.cwiek@intraservis.pl

Obowiązki

  • Przygotowanie sadzonek do wysyłki,
  • Układanie doniczek na taśmę w szklarni, bądź ściąganie doniczek z taśmy na zewnątrz.
  • Przygotowanie zamówień według listy,
  • Prace pielęgnacyjne,
  • Wymagamy dobrej motywacji do pracy. Praca będzie wykonywana zarówno w szklarni jak i na zewnątrz.

Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym lub tym samym charakterze pracy
  • Dostępność na minimum 3 miesiące (START 20-5-2024)

Oferujemy

  • Praca na 1 zmianę, od poniedziałku do piątku (od 7:00 do 17:00)+możliwość nadgodzin!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 15,82 € brutto!
  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu!
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie o standardzie potwierdzonym certyfikatem SNF.
  • System premiowy za polecenie do pracy

Dodatkowe informacje

  • Dojazd do pracy rowerem