Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Network Engineer

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie, konfiguracja, optymalizacja i monitoring serwerów w środowisku Windows Server
  • Uruchamianie, konfiguracja, optymalizacja i monitoring serwerów w środowisku Linux
  • Utrzymanie, konfiguracja, optymalizacja i monitoring serwerów Vmware
  • Zarządzanie siecią WAN,LAN,VPN

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows (AD, GPO, Powershell)
  • Bardzo dobra znajomość konfiguracji routerów
  • Dobra znajomość systemów Linux
  • Doświadczenie w administracji Active Directory
  • Doświadczenie w administracji systemów baz danych SQL (PostgreSQL / MS SQL )
  • Umiejętność administrowania sieciami LAN/WAN/VPN
  • Znajomość technik wirtualizacji systemów Vmware / vSphere
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy z systemami pamięci masowych NAS
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej
  • 3 letnia udokumentowana praktyka w zarządzania infrastrukturą IT

Oferujemy

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,B2B
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.