Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Nauczyciel Matematyki

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie lekcji indywidualnych lub grupowych na poziomie szkoły średniej - zakres rozszerzony i podstawowy
  • Prowadzenie zajęć dla studentów
  • Prowadzenie lekcji indywidualnych lub grupowych na poziomie szkoły podstawowej

Wymagania

Od kandydatów na oferowane stanowisko wymagamy:

  • umiejętności przekazywania wiedzy,
  • znajomości programu nauczania na poziomie podstawowym i rozszerzonym w szkole średniej lub podstawowej
  • zamiłowania i pasji do matematyki,
  • otwartości do nauki nowych rzeczy,
  • przyjaznego usposobienia

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę (w zależności od doświadczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podwyższane wraz ze wzrostem doświadczenia i pozytywnym feedbackiem od klientów
  • pracę w systemie weekendowym lub od poniedziałku do piątku
  • pracę w blokach zajęciowych - szanujemy czas naszych nauczycieli
  • miłą atmosferę i profesjonalne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, realizującej ciekawe projekty