Narzędziowiec w dziale obróbki mechanicznej

Jelcz-Laskowice
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Elica Group Polska to światowy lider w produkcji okapów i silników elektrycznych. Obecnie do naszego zakładu w Jelczu-Laskowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Bieżące utrzymanie i regeneracja tłoczników poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/ elektrycznych / pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich;
  • Utrzymywanie w prawidłowym stanie technicznym wykorzystywanych maszyn i narzędzi
  • Usuwanie bieżących awarii narzędzi tłoczących,
  • Okresowe i prewencyjne przeglądy narzędzi,
  • Przezbrajanie i ustawianie form w prasach
  • Konserwacja i naprawa form do wykrawania i tłoczenia

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie zawodowe: mechanik lub pokrewne
  • Doświadczenie warsztatowe w pracy na tłoczni lub jako ślusarz narzędziowy.
  • Znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych i CNC takich jak: tokarki, frezarki, szlifierki
  • Umiejętności warsztatowe: szlifowanie, cięcie, mierzenie, otworowanie, gwintowanie, nitowanie, klejenie, dbałość o detale
  • Znajomość obsługi maszyn warsztatowych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki obejmujące wysokie premie oraz dodatki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Grodków, Namysłów, Brzeg, Nysa
  • Pracę w systemie 3- zmianowym
  • Bezpieczne i przyjazne warunki pracy
  • Prywatny pakiet opieki medycznej
  • Premie za polecenie pracownika do 4000 zł brutto
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do obiadów 50%, karnety na basen, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe)

Dodatkowe informacje