Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszych Klientów w Holandii poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowiskach takich jak: Murarz

Obowiązki

  • Stawiania ścian
  • Doświadczenie z klinkierami
  • Praca z zaprawą

Wymagania

  • Wymagane udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć pracy w większym zespole
  • Wymagana znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego
  • Mile widziane VCA
  • Wymagana własna odzież robocza, buty i kask
  • Wymagane własne narzędzia
  • Wymagany własny samochód (1 na team dwuosobowy)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach
  • Wynagrodzenie 525-600 euro netto (w zależności od doświadczenia, znajomości języka i kompletności narzędzi) za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas
  • Płatne dni urlopowe
  • Zwrot kosztów paliwa - 21 centów/km
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę w pokojach jednoosobowych, w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Opiekę koordynatora polskiego

Dodatkowe informacje

  • W tym roku nasi klienci startują z jeszcze większą ilością projektów, które obejmują następujące miasta:Amsterdam, Leeuwarden, Leiden, Utrecht, Enschede, Dordrecht, Tilburg, Alkmaar, Roosendaal, Hoogeveen, Eindhoven, Arnhem, Zwolle, Venlo, Maastricht, Deventer, Groningen