Murarz# Klinkier# Praca za granicą

Łomżyca
Inny24 €brutto / godz.
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy.

Obowiązki

  • Murowanie fasady "klinkier" na klej lub zaprawę
  • Murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
  • Systematyczność i terminowość w realizacji zadań
  • Mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany
  • Własna działalność gospodarcza, A1
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana)

Oferujemy

  • Rozliczenie codwutygodniowe
  • Pomoc przy zakwaterowaniu

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 510 926 234