Murarz# Fasada# Klinkier# Praca za granicą

Bogatynia
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy.

Obowiązki

  • • murowanie fasady "klinkier" na klej lub zaprawę
  • • murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz

Wymagania

  • • doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
  • • systematyczność i terminowość w realizacji zadań
  • • mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany
  • • własna działalność gospodarcza, A1
  • • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana)

Oferujemy

  • • wynagrodzenie 25 euro/h
  • • rozliczenie codwutygodniowe
  • • pomoc przy zakwaterowaniu

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 510 926 234
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1