Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Motion Designer

Obowiązki

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Tworzenie animacji
  • Uczestniczenie w pracach koncepcyjnych i strategicznych do kampanii digitalowych
  • Dbanie o spójność elementów identyfikacji wizualnej klientów
  • Projektowanie materiałów marketingowych (key visuale, banery, infografiki - media społecznościowe, kampanie display)

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia popartego portfolio
  • Znajomości środowiska Adobe
  • Znajomości programów do kreacji wideo z pakietu Adobe (After Effects, Animate, Premiere, Photoshop, Ilustrator)
  • Znajomości dobrych praktyk UI/UX (Desktop i Mobile)
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie, prowadzącej projekty w Polsce i za granicą
  • Pracę w kreatywnym i pomocnym teamie
  • Pracę pełną wyzwań i szybki rozwój zawodowy
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Przyjazną atmosferę w pracy i elastyczne podejście