Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Motion Designer

Obowiązki

Obowiązki:

  • Sprawne poruszanie się w Adobe After Effects tworząc przy tym ciekawe animacje
  • Praca w postprodukcji oraz montażu filmów w Adobe Premiere.
  • Tworzenie klipów wideo
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu animacji i montażu wideo
  • ciekawe portfolio
  • znajomość bieżących trendów
  • bardzo dobra znajomość programów do obróbki wideo
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywnej
  • pracę przy ciekawych projektach wideo
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu
  • przyjazną atmosferę pracy