Adriatic punctum d.o.o. jest chorwacką spółką z siedzibą w Zagrzebiu i biurem przedstawicielstwa w Holandii. Specjalizujemy się w instalacji dźwigów, pracach instalacyjnych, projektowaniem oraz nadzorem.

Obecnie, Adriatic punctum ze względu na zwiększenie produkcji wzmacniamy zespół i szuka kandydatów na stanowisko :

Monter Wind
Amsterdam
MW

Obowiązki

  • Wszystkie zadania związane z montażem windy.

  • Praca oparta na rysunku technicznym.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako instalator wind,

  • Mile widziane  jest doświadczenie w pracy z windami firmy OTIS,

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Dokładności, komunikatywność, chęć do do pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy-  stała umowa, regularne i motywujące benefity oraz przyjemną atmosferę w pracy.

  • Stawka godzinowa dla niezależnego montera/KU €12,00 netto.

  • Zakwaterowanie (mieszkanie z wyposażeniem) ,transport podczas prac - zabezpieczone i opłacone.

  • Możliwość szkolenia, dyplom VCA i inne certyfikaty dla dziedziny bezpieczeństwa pracy na nasz koszt firmy

Pracuj w cichym, przyjaznym i czystym środowisku pracy, w którym bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

Prosimy o przesłanie krótkiego CV i danych kontaktowych za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Monter Wind

Amsterdam

JOBS.PL S.A.