MONTER WENTYLACJI

Stavanger
Umowa o dzieło275 kr (NOK)brutto / mies.
Oferta opublikowana11.04.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o dzieło
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • W związku z nowymi projektami budowlanymi na terenie Norwegii, poszukujemy do legalnej pracy na stanowisku:
Numer referencyjny:MW/24

Obowiązki

  • montaż systemów wentylacji

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie i samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • mile widziane doświadczenie norweskie

Pracodawca norweski oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 275 Nok/h
  • zjazdy ustalane indywidualnie
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • długie dni pracy
  • pracę w stabilnej dużej firmie
  • umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:rekrutacja@es-perfekt.pl
  • W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
  • Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!
  • Telefony kontaktowe:793 270 051; 793 270 227
  • www.es-perfekt.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1