MONTER RUR - praca zagranicą - WYSOKE ZAROBKI - OD zaraz

Rotterdam
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, budownictwo

Wstęp

  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów. Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy: MONTER RUR - praca Holandia - WYSOKIE zarobki - PRACA OD ZARAZ! Miejsce: Holandia, Rotterdam Nr referencyjny: NL-MR
Numer referencyjny:NL-MR

Obowiązki

  • montaż, instalacja rur, zaworów i złączek
  • wykonywanie prac spawalniczych i produkcyjnych
  • konserwacje i naprawy istniejących rurociągów
  • przeprowadzanie kontroli wykonywanych prac
  • umiejętność czytania planów i schematów w celu określenia systemów rurociągów

Wymagania

  • doświadczenie jako monter rurociągów w zakładach przemysłowych lub budowlanych
  • Język angielski - swobodna komunikacja zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • znajomość rozmiarów i złączek rur
  • umiejętności spawalnicze i produkcyjne
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • holenderska umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne TYGODNIOWO zawsze na czas!
  • WYSOKIE wynagrodzenie
  • GWARANCJA stałych godzin pracy
  • zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2 osobowych

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 518891884, 517017884 lub CV przesyłać na adres mailowy
  • Zapraszamy do kontaktu.
  • Prosimy o dołączenie klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1