MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019. Obecnie dla naszego klienta, specjalizującego się w się w realizacji nowoczesnych systemów instalacji zabezpieczeń w obiektach komercyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter/Pomocnik instalacji elektrycznych
Bydgoszcz

Obowiązki
- montaż instalacji alarmowych, CCTV, PPOŻ itp
- montaż i serwis instalacji według projektu wykonawczego
- montaż przewodów i kanałów, wykonywanie tras kablowych

- budowa kanalizacji pierwotnej i wtórnej
- wprowadzenie kabli do kanałów

Wymagania
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, aczkolwiek osoby o wykształceniu kierunkowym bez doświadczenia będą również brane pod uwagę
- wykształcenie zawodowe o kierunku elektryk/monter
- dyspozycyjność do pracy w terenie ( Bydgoszcz i okolice)
- uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy
- zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę od poniedziałku do piątku

- nowoczesne narzędzia do pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bydgoszcz

Myworknet Sylwia Ottka