Monter podłóg winylowych - produkcja domów modułowych DE

Głogów
Oferta opublikowana23.05.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla naszego klienta poszukuje monterów podłóg winylowych - produkcja domów modułowych MIEJSCE PRACY: Niemcy - różne lokalizacje

Obowiązki

  • - przygotowanie podłoża,
  • - przycięcie i dopasowanie arkuszy winylowych lub płytek na wymiar,
  • - nałożenie kleju i zapewnienie gładkiej i bezpiecznej instalacji.

Wymagania

  • - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • - Prawo jazdy kat. B oraz własny transport do pracy,
  • - Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • - CV w języku angielskim.

Oferujemy

  • - zakwaterowanie,
  • - ubezpieczenie,
  • - stawka 2000 euro netto miesięcznie.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1