Monter (Montaż Transformatorów)

Drezno
Umowa o pracę18-19 €brutto / godz.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa10.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich! Obecnie dla naszego Klienta – globalnego lidera technologicznego z branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej - poszukujemy osób na stanowisko: Monter – montaż transformatorów

Obowiązki

  • Montaż elementów do transformatora zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Dbanie o czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania

  • Min. rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego (min. poziom B1)
  • Wykształcenia kierunkowego
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Drezna w Niemczech

Oferujemy

  • Możliwość pracy w pełnym innowacyjnych technologii międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
  • Pracę u naszego klienta – globalnego lidera technologicznego z branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej
  • Atrakcyjną lokalizację pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 18,42 € brutto/h
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Wsparcie w organizacji zakwaterowania oraz dodatek do zakwaterowań w pierwszych 3-miesiącach zatrudniania, atrakcyjny dojazd do pracy (stacja metra bezpośrednio pod zakładem)
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (28 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Prowadzenie Zeitkonta (konta czasu pracy)
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

Benefity

Program poleceń pracowników
Dodatkowy urlop
Mieszkanie służbowe
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1