Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Monter - łatwe czynności

ikona Dodano: 30.05.2022

Monter - łatwe czynności
Toruń
#670051

  • wykonywanie prostych czynności manualnych przy montowaniu części do kotłów grzewczych
  • wypełnianie dokumentacji związanej z produkcją
  • pakowanie gotowych elementów

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność przy pracy
  • chęć do pracy - wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne 3200-3600 zł brutto
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia
  • pełne wprowadzenie w zakres obowiązków już od pierwszych dni pracy
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • długoterminowe zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na rynku
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU
  • SYSTEM POLECEŃ NAWET DO 1200 ZŁ BRUTTO

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

www.hrappka.pl

ikonaToruń
Hrappka.pl