Praca Monter // Laminiarz

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR realizująca różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko laminatora / montera. Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, na północy Niemiec. Wymagamy doświadczenia w pracy przy materiałach kompozytowych, podstawowej znajomości j. niemieckiego oraz dyspozycyjności. Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki oraz stabilność zatrudnienia.

Monter // Laminiarz
Geesthacht

Obowiązki

  • laminowanie ręczne podłóg, basenów etc.
  • montaż elementów bezpośrednio u klienta (praca wyjazdowa na terenie Niemiec)
  • prace wykończeniowe - szlifowanie, polerowanie, zaprawki, naprawy uszkodzeń

Wymagania

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • gotowość do pracy na wyjazdach
  • zdolność do pracy zespołowej

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  • 35% zamiast 25% dodatku za nadgodziny
  • stała praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • niemiecka umowa o prace

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

www.fidenti-personal.de

Polityka prywatności Fidenti Personal GmbH
Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. W tym miejscu chcielibyśmy poinformować Cię o polityce prywatności w naszej firmie. Firma Fidenti Personal GmbH gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Dostęp do informacji dotyczących ochrony danych osobowych dla Kandydatów szukających pracy można uzyskać w dowolnym momencie na stronie internetowej. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody.
Geesthacht
Fidenti Personal GmbH