Monter konstrukcji stalowych na platformie wiertniczej z językiem angielskim na Offshore. NOCKA

Amsterdam
Umowa o pracę50 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa11.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE  zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Dani poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako: Monter konstrukcji stalowych na platformie wiertniczej Miejsce pracy : Holandia (Offschore)

Obowiązki

  • Prace monterskie na platformie wiertniczej.
  • Prace polegają na montażu konstrukcji stalowych na platformie, przy użyciu wciągarek pneumatycznych
  • Godziny pracy :
  • zmiana nocna: pon-niedziela od 18:00 do 06:00
  • Zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie na platfromie wiertniczej

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie około 65 000 DKK/Mies (37 000 zł) NETTO
  • duńska umowa
  • wypłaty co dwa tygodnie (możliwość zaliczek)
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • opiekę zdrowotną
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • wsparcie administracyjne kwestii formalnych

Wymagania

  • doświadczenie w obróbce stali, spawaniu rur, spawaniu elektrodowym stali czarnej
  • Posiadanie aktualnych certyfikatów offshore: IMIST (International Minimum Industry Safety Training), BOSIET, CA-EBS.
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na offshore.
  • nie posiadasz IMIST - firma pomoże w załatwieniu certyfikatu
  • komunikatywny język angielski
  • aktualne referencje minimum od jednego byłego pracodawcy
  • własne auto (nie jest to wymóg konieczny)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1