Monter konstrukcji stalowych Holandia. Pokój jednoosobowy.

Zwaag
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zwaag (Holandia)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Monter konstrukcji stalowych Holandia. Oferta zatrudnienia w miejscowości Zwaag. Monter konstrukcji stalowych, powszechnie określany jako monter lub monter stalowy, jest wykwalifikowanym specjalistą zajmującym się montażem i instalacją konstrukcji stalowych, zazwyczaj w branży budowlanej i produkcyjnej. Do podstawowych obowiązków montera konstrukcji stalowych należy precyzyjne wyrównywanie, dopasowywanie i spawanie elementów stalowych zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami.

OBOWIĄZKI:

  • montaż konstrukcji stalowych (konstrukcje nośne) na podstawie rysunku technicznego
  • łączenie zmontowanych części za pomocą spawarki

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu dużych konstrukcji stalowych
  • praca z rysunkami technicznymi
  • podstawowe umiejętności spawalnicze
  • język angielski lub holenderski
  • gotowość do pracy w nadgodzinach
  • ważne prawo jazdy
  • posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2470€ netto miesięcznie przy 40 godzinach
  • praca jednozmianowa 50h tygodniowo
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów transportu praca-dom-praca
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 517 455 345

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1