Monter konstrukcji stalowych

Trondheim
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Wizja w Jobzone jest bycie najlepszym pracodawca w naszej branży. Dlatego oferujemy wsparcie, doradztwo i wskazówki dla wszystkich którzy do nas trafiaja. Otrzymasz stalą umowę o pracę, a duża ilość zleceń jakie posiadamy pozwala nam na zapewnienie dlugotrwalej współpracy.

Obowiązki

  • ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowych
  • przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej;
  • wykonywanie montażu konstrukcji stalowej;
  • kontrolowanie jakości wykonanego montażu;
  • zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utrata stateczności
  • demontowanie konstrukcji stalowej;
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP,ochrony ppoz., ochrony srodowiska i ergonomii

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • znajomość rysunku technicznego
  • Jezyk angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym ( mile widziane)
  • Dużym plusem jest rownież posiadanie wlasnego samochodu.
  • Wysoka etyka pracy i zaangazowanie

Oferujemy

  • Atrakcyjne, uczciwe warunki pracy oraz wynagrodzenia
  • Stalą umowę o pracę z możliwoscia elastycznych rozwiazań urlopowych
  • Ciekawe zadania u powaznych firm
  • Jeden z najlepszych systemów BHP w branży
  • Ubezpieczenie socjalne, skladki emerytalne oraz swiadczenia urlopowe,
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Pomoc przy niezbednych formalnosciach urzedowych
  • Asysta polskojezycznego konsulenta w trakcie zlecenia