MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Skarżysko-Kamienna
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dołącz do zespołu tworzącego KH–Kipper Sp. z o.o. lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych. Miejsce pracy: Kajetanów lub Skarżysko-Kamienna

Obowiązki

  • Montaż konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej.
  • Samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną.
  • Przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO.

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego warsztatowego.
  • Praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki.
  • Umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1