Praca Monter konstrukcji - praca na prefabrykacji

Dodano: 20.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
11000 - 12000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Monter konstrukcji - praca na prefabrykacji
Osnabrück

Obowiązki
Zatrudniony na tym stanowisku będziesz pracował wyłącznie w jednym zakładzie, na prefabrykacji konstrukcji stalowych min. sprzęt rolniczy i budowlany. Pracę polegają na samodzielnym składaniu konstrukcji stalowych w oparciu o techniczny rysunek złożeniowy. W pracy wykorzystywana jest umiejętność szczepiania elementów metodą MIG/MAG.

Wymagania

  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek złożeniowy
  • umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku
  • podtawowa umiejętność szczepiania elementów
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • brak nałogów

Oferujemy
-zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (karta medyczna EKUZ, A1)
-pracę w przedziale miesięcznym od 190 do 210 godzin
-darmowe wyposażone mieszkanie z WiFi (pokoje 1 os i 2 os.)
-wynagrodzenie godzinowe 12,00€ netto
-premie za polecenie pracownika 150,00€ netto
-zwrot za dojazdy do pracy 0,20€ / km
-max. odległość do pracy do 10km
-profesjonalną odzież roboczą i ochronna
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
-powroty do Polski np.co 5-6 tygodni na 1 tydzień (elastyczne; do ustalenia)
-pomoc w załatwianiu spraw administracyjnych
-pracę w profesjonalnym zespole bez nałogów
-pewne wypłaty w Euro do 10 dnia każdego miesiąca
-możliwość złożenia wniosków o niemiecki zasiłek na dzieci
-możliwość darmowych szkoleń i rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Osnabrück
Bomet Sp. z o.o.