Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Tryb pracystacjonarna, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Obowiązki

  • Montaż konstrukcji - prefabrykacja
  • Prace na wysokości, powyżej 3 metrów
  • Praca na podnośnikach/ładowarkach
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Konstrukcje żel-bet
  • Miejsce pracy : Niemcy

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego/niemieckiego
  • (nie jest to warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość regulaminu pracy oraz zasad bezpieczeństwa na budowie
  • Udokumentowany brak przeciwwskazań do wykonywania prac na wysokości
  • Spełnienie warunków do wystąpienia o A1, czyli składki odprowadzane w PL przez okres min. 30 dni poprzedzających wyjazd

Oferujemy

  • Umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną
  • Stawkę godzinową od 13€ netto w zależności od doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bezpłatny lokalny transport do/z pracy
  • Bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę koordynatora
  • Pełen komplet odzieży roboczej
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1