Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Monter Izolacji Przemysłowych

ikona Terneuzen
ikona Dodano: 02.08.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 14 - 15 € / godzinę
ikona Rekrutacja zdalna

SFS International Sp. z o.o. Sp. k. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej (m.in. w Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce). Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy za granicą. Jesteśmy z Wami na każdym etapie zatrudnienia. Nasi specjaliści wspierają Was na każdym kroku rekrutacji, a polscy koordynatorzy w docelowym miejscu pracy.

Monter Izolacji Przemysłowych
Terneuzen

Obowiązki
• przygotowywanie obróbek blacharskich na warsztacie i na budowie: montaż izolacji ciepłochronnych i zimnochronnych na obiektach przemysłowych

Wymagania
• doświadczenie zawodowe min. 0,5 roku
certyfikat SCC/VCA (w przypadku braku pomagamy w wyrobieniu)
dokładność i sumienność

Oferujemy
• Umowa o pracę na warunkach holenderskich
• możliwość stabilnej i długotrwałej współpracy
• zarobki 580€ tygodniowo przy 40 godzinach (w zależności od doświadczenia)
• cotygodniowe wypłaty
• bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• darmowe ubezpieczenie

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę  na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS International” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaTerneuzen
SFS International Sp. z o.o.