Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Rawicz
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • instalacje antenowe dla telefonii komórkowej, feeder oraz feeder less, pomiary,
  • instalacje elementów aktywnych/pasywnych stacji bazowych dla telefonii komórkowej,
  • instalacja i konfiguracja BTS,
  • zapewnienie odpowiedniej jakości wykonywanych prac, wykonanie dokumentacji oraz testów.

Wymagania

Oczekujemy:

  • systemów antenowych,
  • prac instalacyjnych na obiektach wieżowych, dachowych, przemysłowych,
  • instalacji oraz konfiguracji BTS Nokia, BTS Huawei, BTS Ericsson
  • pracy na wysokości,
  • pracy z siłowniami prądu stałego,
  • dbania o odpowiednią jakość wykonywanej pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie zmianowym
  • stabilne zatrudnienie
  • ubrania robocze, telefon, tablet i służbowe auto,