Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Konin
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Wykonywanie pracy na wysokościach, prace alpinistyczne

  • Prace serwisowe związane z utrzymaniem stacji telekomunikacyjnych,

  • Przeglądy techniczne, usuwanie awarii, wymiana sprzętu

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Znajomość specyfiki pracy na stacjach bazowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dyżurowym
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i kursy
  • Możliwość poznawania nowoczesnych technologii
  • Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy
  • Przyjazny system wdrożenia do firmy
  • Prace wśród prawdziwych pasjonatów