Monter Instalacji Sanitarnych

Rawicz
Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter Instalacji Sanitarnych

Obowiązki

Obowiązki

  • montaż, naprawy i przeglądy instalacji sanitarnych
  • usuwanie bieżących awarii i usterek
  • raportowanie w zakresie wykonanych czynności
  • raportowanie w zakresie zużytych materiałów

Wymagania

Oczekiwania

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dużym potencjale rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie