Praca niedaleko granicy! Możliwość przyuczenia do pracy!

Monter instalacji przeciwpożarowych - Niemcy
Zwickau

Obowiązki

  • Montaż i demontaż instalacji przeciwpożarowych
  • Montaż czujników dymu, systemu pobierania ciepła
  • Programowanie i serwisowanie elementów instalacji

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie w wysokości od 11€ brutto/h + diety 12/24€
  • Możliwe nadgodziny
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Niemieckie świadczenia socjalne oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

www.sasa-r.eu

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Zwickau

SaSa Rekrutacja