Mobilny konsultant/Trener Play

Oleśnica
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Wstęp

  • Do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Trener Play ! Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy w salonie Play to czekamy właśnie na Ciebie !

Obowiązki

  • Twój zakres obowiązków:
  • Praca w wskazanym salonie Play w charakterze konsultanta/trenera
  • Aktywna sprzedaż usług sieci Play
  • Realizowanie wskaźników sprzedażowych wymaganych przez operatora Play
  • Przekazywanie wiedzy z oferty i procedur Play pozostałym pracownikom salonu
  • Budowanie zespołu sprzedażowego

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy w salonie Play
  • Znajomość systemu CRM
  • Umiejętność tworzenia ofert sieci Play zarówno dla nowych klientów jak również klientów utrzymaniowych
  • Prawo jazdy kategorii b
  • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów i pracy poza miejscem zamieszkania

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia
  • System motywacyjny