Jesteśmy polską firmą, świadczącą usługi z zakresu HR. Codziennie wspieramy przedsiębiorstwa w rozwoju kompetencji pracowników oraz budujemy ich pozytywny wizerunek. Stale się rozwijamy, stawiając sobie nowe wyzwania. Powiększamy również nasz zespół.

To, czego poszukujemy wśród naszych Pracowników, to chęć ciągłego pogłębiania wiedzy, pasja i zaangażowanie, umiejętność współpracy, ale i samodzielność w działaniu.

Młodszy specjalista ds. szkoleń i rekrutacji
Łódź

Obowiązki:

  • obsługa klienta (w tym budowanie nowych relacji  oraz podtrzymywanie relacji z obecnymi Klientami),
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • współpraca przy organizacji szkoleń,
  • prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • zainteresowanie obszarem rekrutacji ,
  • doświadczenie w zakresie miękkiego HR (mile widziane),
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • samodzielność,
  • dokładność w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju,
  • dobrą lokalizację biura (centrum miasta, świetny dojazd).

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję