CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.
Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Młodszy specjalista ds. rozwoju relacji z klientami: niemiecki

Warszawa

Obowiązki:

• kontakt z klientem w języku obcym,
• wprowadzanie, koordynacja i weryfikacja danych,
• wsparcie techniczne zagranicznego klienta biznesowego,
• wyjaśnianie nieścisłości związanych z wyżej wymienionymi obszarami.

Wymagania:

• płynna znajomość języka niemieckiego (min. C1) oraz bardzo dobra języka angielskiego,
• wykształcenie wyższe,
• znajomość pakietu MS Office,
• dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów,
• wysokie umiejętności interpersonalne.

Nasz klient oferuje:

• pełne wdrożenie w specyfikę pracy oraz zakres obowiązków,
• pracę w nowoczesnej, międzynarodowej korporacji,
• możliwości rozwoju i współtworzenia firmy w fazie dynamicznego wzrostu,
• umowę o pracę,
• konkurencyjny pakiet benefitów,
• przyjazną atmosferę w pracy.

Krzaklewski

Ogólnie jakaś krzakowata ta firma, takie wrażenie sprawia od pierwszego kontaktu. Mają oferty głównie nieciekawej pracy dla przeciętniaków znających trochę angielski czy niemiecki. Ambitny człowiek z dobrą znajomością języków raczej nie ma u nich czego szukać. Taką pracę, jak oni oferują, znajdziecie w pierwszym lepszym call centre bez zabawy w przewlekły proces rekrutacyjny. Szkoda czasu na handlarzy zasobami ludzkimi.

Martyna

Dziwię się osobom, które nie rozumieją, że CEE Experts to firma poszukująca głównie pracowników dla innych firm...

Natalia

Dziękuje za odpowiedź @Juuuuiorek, pozostaje zapytać w takim razie, czy jest w CEE Experts perspektywa awansu? Na początku można znieść brak benefitów ale w późniejszym okresie pracownik bardziej zaczyna na nie liczyć. Jeśli możesz daj znać jeszcze w tej kwestii znać innym.