Młodszy Programista Python

Radom
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy Programista Python

Obowiązki

  • praca przy rozwoju projektów i prowadzeniu testów,
  • współpraca z doświadczonym działem developerów,
  • wsparcie w raportowaniu i prowadzeniu dokumentacji technicznej,
  • współpraca przy tworzeniu i dalszym rozwoju oprogramowania.

Wymagania

  • znajomość Python,
  • podstawowa znajomość Linux/UNIX,
  • znajomość HTML, CSS,
  • znajomość baz danych SQL,
  • Oracle mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Oferujemy

  • pracę w dobrej atmosferze ze specjalistami w swojej dziedzinie,
  • pracę zdalną lub z biura (Ty wybierasz!),
  • prywatną opiekę lekarską i pakiet benefitów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na start,
  • pakiet szkoleń i wyjazdy integracyjne.