Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy Analityk

Obowiązki

KLUCZOWE ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Definiowanie, projektowanie, konfiguracja, dokumentowanie, testowanie, szkolenie, wdrożenie i wsparcie w budowaniu wymagań dla strategicznych projektów
  • Raportowanie do przydzielonego Kierownika Projektu/Dyrektora IT lub kierownika z obszaru biznesowego
  • Formułowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych poprzez spotkania, warsztaty, istniejącą dokumentację, aby szczegółowo przeprocesować je na aktualizacje i rozszerzenia oprogramowania.
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych zawierających opis biznesowy, ogólny model danych, interfejsy z innymi systemami, wymagania bezpieczeństwa we współpracy z biznesem
  • Dokumentowanie szczegółowych potrzeb biznesowych, “tłumaczenie” ich na wymagania zespołów rozwojowych

Wymagania

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji systemowej, testów akceptacyjnych, modelowaniu procesów
  • Dokumentowanie procesów i ich doskonalenie w obszarze finansowym
  • Doświadczenie jako analityk finansowy lub w podobnej roli w obszarze Finanse/IT
  • Licencjat z kierunków biznesowych, finansowych lub informatycznych z 4 letnim doświadczeniem w tych obszarach
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako analityk IT

Oferujemy

GWARATNTUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie
  • Uczestwnictwo w szkoleniach dających nowe uprawnienia
  • Prywaną opiekę medyczną
  • Dofinasowanie do wypoczynku letniego