Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mistrz Produkcji

Obowiązki

Na czym polega praca:

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • organizowanie pracy pracowników podległego zespołu
  • wyznaczanie obowiązków i dbanie o to, aby zostały wykonane w terminie
  • dbanie o wysoką jakość produkcji
  • wykonywanie raportów okresowych

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy jako Mistrz Produkcji
  • wykształcenie na kierunku technicznym o specjalności zarządzanie produkcją i pochodne
  • umiejętność rozwiązywania problemów i strategicznego myślenia
  • sumienność
  • odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym środowisku
  • ubezpieczenie na życie
  • ciekawe wyzwania
  • dodatkowe szkolenia zawodowe
  • benefity pozapłacowe