Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mistrz Produkcji

Obowiązki

Główne obowiązki:

  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wyznaczonym terminem oraz standardami jakości
  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych
  • Podnoszenie efektywności pracy zespołu
  • Współpraca ze wszystkimi pionami produkcji

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub wyższe na kierunkach powiązanych z produkcją
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi Excela
  • Język angielski na poziomie min. B1

Oferujemy

Zapewniamy m.in:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stałych godzinach
  • Szkolenia dodatkowe
  • Coroczne premie
  • Pracę w zaangażowanym zespole