MIĘSO - pracownik PRODUKCJI - praca za granicą

Putten
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, kontrola jakości

Wstęp

  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu polskich i zagranicznych projektów. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy:
Numer referencyjny:NL-MIE

Obowiązki

  • praca przy rozbiórce mięsa wieprzowego
  • rozdzielanie mięsa na części

Wymagania

  • chęci do pracy
  • doświadczenie w pracy z nożem

Oferujemy

  • HOLENDERSKAumowa o pracę
  • wynagrodzenieTYGODNIOWE, płatne zawsze na czas!
  • dodatkowo płatne godziny urlopowe
  • każda nadgodzina płatnaEKSTRA
  • zakwaterowanie
  • codzienny transport z zakwaterowania firmowego do pracy

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 518891884, 517362797, 517017884 lub CV przesyłać na adres mailowy
  • Zapraszamy do kontaktu
  • Prosimy o dołączenie klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)