Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Aktualnie dla naszego klienta szukamy pracowników na stanowiskoMechanik - technikMiejsce zatrudnienia: Oostkamp (Brugge)Nasz klient specjalizuje się w technicznej konserwacji i naprawach instalacji przemysłowych oraz optymalizacji zakładów maszynowychProfil- Masz zamiłowanie do mechaniki i techniki. - Jesteś elastyczny i potrafisz pracować samodzielnie oraz jesteś zorientowany na klienta. - Koleżeńskość i wytrwałość

Obowiązki

  • Będziesz odpowiedzialny za naprawę i konserwację maszyn produkcyjnych
  • Wykonujesz konserwację zapobiegawczą urządzeń mechanicznych (czyszczenie, smarowanie, regulacja, dokręcanie itp.)
  • Ustalasz prewencyjne lub korekcyjne interwencje konserwacyjne w zależności od charakteru pracy (uruchomienie, zmiana produkcji itp.) lub historii konserwacji
  • Wymiana lub naprawa uszkodzonych części i komponentów mechanicznych, testowanie i regulacja (koła zębate, łożyska, koła łańcuchowe itp.)
  • Spawanie części i komponentów mechanicznych (spawanie łukowe, lutowanie itp.)

Wymagania

  • Posiadasz gruntowną wiedzę z zakresu mechaniki i techniki
  • Znajomość hydrauliki będzie dodatkowym atutem
  • 2 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Pracowitość, sumienność
  • Prawo jazdy (kat. B)
  • Mile widziany własny samochód
  • Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Posiadasz certyfikat VCA lub chcesz go uzyskać
  • Lubisz dostarczać wysokiej jakości pracę, a nowe zlecenia traktujesz jako wyzwanie

Oferujemy

  • Belgijski kontrakt z możliwością stałego zatrudnienia po okresie przejściowym, bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami obowiązującymi w Belgii w sektorze elektrycznym, wynagrodzenie od 15,79 do 20,00 euro brutto/h
  • Możliwość pracy w nadgodzinach, płatne 150%
  • Bony żywieniowe w wysokości 8 EUR za każdy przepracowany dzień od momentu dołączenia do naszego klienta na podstawie stałej umowy
  • Min. 40 godzin tygodniowo
  • Zapewnione zakwaterowanie: 75 euro za pokój jednoosobowy, 55 euro za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie). Domy znajdują się ok. 20-30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy
  • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień
  • Dodatek za mobilność, jeśli jesteś w drodze (kilka euro za dzień)
  • Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy

Dodatkowe informacje

  • osoby zainteresowane i spełniające w.w wymagania prosimy o przeslanie uzupełnionego cv w języku polskim lub angielskim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1