Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje: mechaników,blacharzy, lakierników i pomocników lakiernika.

Mechanik samochodowy/lakiernik/blacharz
Nijmegen

Obowiązki
- poszukujemy wykwalifikowanych mechaników/blacharzy/lakierników

Wymagania
- Doświadczenie kilkuletnie na danym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego lub niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B
- Chęć podjęcia pracy na terenie Holandii

Oferujemy
- Wynagrodzenie min. 1700 euro za 4 tygodnie po odjęciu wszystkich kosztów (wysokość wynagrodznia uzależniona od doświadczenia)
- Możliwość pracy w nadgodzinach (124-147%)
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Kontrakt na długi okres czasu
- Zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe z połączeniem internetowym

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Nijmegen

KBTI Poland