Mechanik samochodowy Holandia od zaraz. Region: Eindhoven, Venlo, Zaandam, Dordrecht.

Eindhoven
Oferta opublikowana24.03.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Miejsce pracy: Eindhoven (Holandia)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Mechanik samochodowy Holandia od zaraz. Diagnostyka, naprawa, serwis i konserwacja samochodów osobowych wszystkich marek. Region : Holandia: Eindhoven, Venlo, Zaandam, Dordrecht.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • co najmniej 5+ lat doświadczenia w pracy jako wykwalifikowany mechanik samochodowy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 40 godzin/575-625 euro po opodatkowaniu

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1