Umowa o pracę2 600 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, transport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca dla mechaników samochodowych w trzech niemieckich landach do wyboru: Bawaria/Badenia-Wirtembergia/Dolna Saksonia

Obowiązki

  • Obsługa i naprawa pojazdów mechanicznych

Wymagania

  • - wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie
  • - język niemiecki na poziomie komunikatywnym (mówiony A1-A2)
  • - samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy : Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!

  • - Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych, z dostępem do kuchni i Internetu, koszt kwatery 400 – 500 €
  • - Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • - Stabilne zatrudnienie
  • - Wynagrodzenie początkowe 13,80 e/h brutto + 60 euro netto dieta za przepracowany dzień. Nadgodziny płatne dodatkowo
  • - Rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)

Dodatkowe informacje

  • Zatrudnienie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane wyżej jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy!