Umowa o pracę2 650-3 300 €brutto / mies.
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Praca dla Mechaników samochodowych! Różne lokalizacje: Walluf, Hessen, Brandenburg, Oberkrämer, Bayreuth, Lenggries, Kirchheim, Großbeeren, Donauwörth, Bayern

Obowiązki

  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych, kontrolnych i serwisowych
  • Diagnostyka usterek, usterek i ich przyczyn z wykorzystaniem najnowszych systemów diagnostycznych
  • Konserwacja, konserwacja i naprawa samochodów osobowych lub ciężarowych zgodnie ze specyfikacjami producenta
  • Diagnostyka usterek różnych układów mechanicznych, elektronicznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Montaż części samochodowych i zwykłe czynności w warsztacie samochodowym

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy jako mechanik
  • Prawo jazdy oraz własny transport

Oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne netto €2650 do €3300
  • Możliwość zaliczek
  • Praca w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1