Mechanik maszyn rolniczych z językiem niemieckim. Nad Jeziorem Bodeńskim!

Stockach
Umowa o pracę4 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa26.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,  dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :  Mechanik maszyn rolniczych z językiem niemieckim

Obowiązki

  • obsługa urządzeń diagnostycznych
  • rozwiązywanie problemów
  • prace naprawcze i konserwacyjne maszyn rolniczych
  • wymiana/naprawa skrzyni biegów oraz silnika

Oferujemy

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2800 €-netto
  • brak Zeitkonta oraz możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jednoosobowe z dostępem do bezpłatnego wi-fi
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

  • język niemiecki na poziomie A2
  • własne auto
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1