Mechanik maszyn budowlanych

Wałbrzych
Umowa o pracę240-260 kr (NOK)brutto / godz.
Oferta opublikowana14.05.2024
Oferta wygasa07.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • W Jobzone Norge AS posiadamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży w Norwegii. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone Norge AS otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W naszym biurze posługujemy sie trzema językami: norweskim, angielskim oraz polskim więc nie czekaj i aplikuj już dziś.

Obowiązki

  • Poszukujemy doświadczonego mechanika na stanowisko tymczasowe z możliwością zatrudnienia na stałe u naszego Klienta. Idealny kandydat będzie posiadał doświadczenie w konserwacji i naprawie maszyn budowlanych, a także dobrą znajomość podzespołów elektrycznych. Prace będą polegać głównie na rozwiązywaniu problemów, naprawie i konserwacji szerokiej gamy maszyn budowlanych. Stawiamy na dokładność, rzetelność i umiejętność samodzielnej pracy.

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn budowlanych.
  • Dobra znajomość podzespołów elektrycznych będzie zaletą.
  • Umiejętność czytania i rozumienia instrukcji i rysunków technicznych.
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe w zawodzie mechanik, ale mile widziane będzie również odpowiednie doświadczenie.
  • Dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego w zakresie komunikacji w mowie i piśmie.
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: od 240kr/h.
  • Długoterminową, stabilną i legalną pracę.
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem.
  • Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • Jeśli nie masz zakwaterowania w Tromsø, możemy w tym pomóc.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1