Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik Maszyn

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn na terenie oddziału oraz u klienta,
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,
  • przekazywanie i szkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi maszyn,

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych lub maszyn rolniczych (znajomość mechaniki, hydrauliki i elektroniki maszyn),
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • obsługa aplikacji komputerowych oraz łatwość nauki nowych,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe miesięczne wynagrodzenie + premia),
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie)