Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik Maszyn

Obowiązki

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Utrzymywanie w ruchu floty wózków widłowych
  • Naprawa i konserwacja oraz diagnostyka wózków widłowych i baterii trakcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziana mechanika)
  • Doświadczenie w pracy jako mechanik lub elektromechanik
  • Uprawnienia SEP w III kategorii lub gotowość do ich zdobycia
  • Praktyczna obsługa techniczna wózków widłowych
  • Samodzielność i dokładność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport, świadczenia socjalne